четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна малолетничка од скопско, нејзината мајка бара помош од полицијата

Исчезна малолетничка од скопско, нејзината мајка бара помош од полицијата

На 21.09.2021 во 01:10 часот во Полициското одделение Сарај, Ш.А.(47) од с.Буковиќ, скопско, пријавила дека нејзината ќерка И.А.(17) се оддалечила од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021