петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна малолетничка од Скопје

Исчезна малолетничка од Скопје

На 07.11.2020 во 16:20 часот во Полициската станица Бит Пазар, И.И.(22) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата сестра Д.И.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус