вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна малолетничка од Скопје, нејзината мајка претпоставува дека е во овој македонски град

Исчезна малолетничка од Скопје, нејзината мајка претпоставува дека е во овој македонски град

На 07.06.2021 во 11:30 часот во Полициската станица Гази Баба, С.А.(37) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка Р.А.(14) од Скопје, за која претпоставува дека се наоѓа во Гевгелија.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус