вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 45
home Хроника

Исчезна малолетничка од Скопје

Исчезна малолетничка од Скопје

На 27.12.2020 околу 20:00 часот во Полициска станица Гази Баба, С.А.(49) од Скопје пријавила дека поради семејно недоразбирање од дома се оддалечила нејзината ќерка Ш.А.(14).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

Коронавирус