сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна малолетничка од Гостивар, нејзиниот татко бара помош

Исчезна малолетничка од Гостивар, нејзиниот татко бара помош

На 02.07.2020 година во 20:10 часот во ОВР Гостивар, И.И.(51) од Гостивар пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка М.И.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус