вторник, 20. април 2021. Вести денес: 65
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home Хроника

Исчезна лице од Бардовци, најверојатно се наоѓа во Белград

Исчезна лице од Бардовци, најверојатно се наоѓа во Белград

Во Полициската станица Карпош вчера во 12:30 часот Д.С.(63) од Скопје пријавил дека од Психијатриската болница Бардовци се оддалечил В.С.(38).

Според пријавеното, тој најверојатно се наоѓа во Белград.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус