четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 119
home Хроника

Исчезна девојка од Кочани- ја нема повеќе од една недела

Исчезна девојка од Кочани- ја нема повеќе од една недела

Во Полициска станица Кочани, вчера М.А. (46) од Кочани, пријавил дека од 6 јули 2018 година од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Ш.А. (21) од Кочани.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус