сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Хроника

Исчезна девојче од Ѓорче Петров

Исчезна девојче од Ѓорче Петров

На 15.03.2018 година во 14:45 часот во полициската станица Ѓорче Петров,  С.А. (37) од Скопје пријавила дека на 10.03.2018 година од домот во непознат правец се одалечила нејзината ќерка.

Станува збор за 20-годишната С.А.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус