сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 33
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Исчезна битолчанец

Исчезна битолчанец

На 23.05.2020 во 19:15 часот во СВР Битола, С.П.(66) од Битола пријавила дека нејзиниот брат Б.К.(63) се оддалечил од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Парламентарни избори 2020