понеделник, 23. мај 2022. Вести денес: 156
home Хроника

Исчезна 7 годишно дете во Скопје, мајката моли за помош

Исчезна 7 годишно дете во Скопје, мајката моли за помош

Исчезна 7 годишно дете во Скопје.

Мајката бара помош. Детето исчезнало во Порта ,,Влае”. Детето се вика Лука, било со велосипед и е облечено во сина маичка.

Доколку некој го види или има било каква информација контактирајте ја мајката на 078-545-493.

Коронавирус