вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 37
home Хроника

Исчезна 42-годишно лице од Кавадарци

Исчезна 42-годишно лице од Кавадарци

На 26.06.2021 во 18,00 часот во Полициската станица Кавадарци Д.Т.(67) од Кавадарци пријавила дека од дома се оддалечил нејзиниот син М.Т.(42).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус