сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 46
home Хроника

Исчезна 39-годишна жена од Куманово

Исчезна 39-годишна жена од Куманово

Во Секторот за внатрешни работи Куманово 50 годишниот И.Ј. од Куманово вчера пријавил дека неговата 39-годишна сопруга М.Ј. се одалечила од нивиот дом.

Таа имала здравствени проблеми и претходно се одалечувала од домот и се враќала, информираше денеска СВР Куманово.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус