недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 59
home Хроника

Исчезна 30- годишен скопјанец: Го нема 17 дена

Исчезна 30- годишен скопјанец: Го нема 17 дена

Во полициската станица Бит Пазар вчера во 15:00 часот 62- годишниот Р.М. пријавил дека на 16-ти јануари околу 17:00 часот од нивниот дом, во непознат правец, се оддалечил неговиот син И.М.(30).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус