вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна 24-годишно момче од Гази Баба

Исчезна 24-годишно момче од Гази Баба

Во полициската станица во Гази Баба, татко пријавил дека вчера неговиот син се одалечил од нивниот дом и не се вратил.

На 08.12.2018 година во 21 часот во Полициската станица Гази Баба Д.А.(44) од Скопје пријавил дека на 07.12.2018 година од домот во непознат правец се оддалечил неговиот син А.А.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус