вторник, 3. август 2021. Вести денес: 98
home Хроника

Исчезна 24- годишна скопјанка

Исчезна 24- годишна скопјанка

На 1 април 2019 во Полициската станица Бит пазар, Ш.Ј.(47) од Скопје пријавил дека од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Ш.М.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус