сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 73
home Хроника

Исчезна 23- годишно момче од Скопје, но не му е првпат: Мајката го пријавила во полиција

Исчезна 23- годишно момче од Скопје, но не му е првпат: Мајката го пријавила во полиција

М.Т.(41) од Скопје вчера во 12:30 часот во Полициската станица Бит Пазар пријавила дека од својот дом се оддалечил нејзиниот син А.Т.(23), кој претходно неколку пати го напуштал домот и се враќал.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус