четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 157
home Хроника

Исчезна 22- годишно момче од Кавадарци, го нема скоро пола месец

Исчезна 22- годишно момче од Кавадарци, го нема скоро пола месец

На 11.05.2018 година во Полициската станица Кавадарци, Т.Ј. од Кавадарци пријавила дека на 03.05.2018 година од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син И.Ј. (22).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус