понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 163
home Хроника

Исчезна 21- годишно момче од село Селце, неговиот татко пријавил во ПС Прилеп

Исчезна 21- годишно момче од село Селце, неговиот татко пријавил во ПС Прилеп

Во Полициска станица Прилеп, вчера во 21:00 часот Г.С.(49) од село Селце, пријавил дека од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син В.С.(21).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус