четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Хроника

Исчезна 21 годишна скопјанка- со себе го земала и своето дете

Исчезна 21 годишна скопјанка- со себе го земала и своето дете

На 06.03.2021 во 12.30 часот во СВР Скопје, Љ.М.(60) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка Р.М.(21) од Скопје која ја со себе го земала и нејзиното дете.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Коронавирус