недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 41
home Хроника

Исчезна 20- годишно момче од скопско Бучинци

Исчезна 20- годишно момче од скопско Бучинци

Во Полициското одделение Петровец, Г.М. (45) од с.Бучинци, скопско, вчера во 23:50 часот пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син Н.М. (20).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021