среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Исчезна 20-годишен скопјанец, татко му бара помош

Исчезна 20-годишен скопјанец, татко му бара помош

На 08.08.2020 во 22,15 часот во СВР Куманово Н.Ј.(43) од Скопје пријавил дека на 07.08.2020 во непознат правец се оддалечил неговиот син Р.Ј.(20).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.