вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 50
home Хроника

Исчезна 16 годишно девојче од Скопје

Исчезна 16 годишно девојче од Скопје

И.М.(48) од Скопје вчера во полициската станица Бит Пазар пријавил дека истиот ден околу 12 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 16-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус