недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 100
home Хроника

Исчезна 16- годишно девојче од кочанско

Исчезна 16- годишно девојче од кочанско

Вчера во 23.30 часот во Полициската станица Кочани, Ј.Н.(53) од н.Оризари, кочанско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Н.Н.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ЕУРО 2020

Македонија