петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 177
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home Хроника

Исчезна 15 годишно девојче во Македонија – татко си ја бара ќерката

Исчезна 15 годишно девојче во Македонија – татко си ја бара ќерката

На 04.06 2021 во 15.30 часот во СВР Битола – Полициско одделение Велушина, А.Ќ.(37) од с.Велушина пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка В.Ќ.(15). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021