вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 126
home Хроника

Исчезна 15- годишно девојче од Петровец

Исчезна 15- годишно девојче од Петровец

На 02.10.2021 во 02,30 часот во СВР Скопје Б.С.(21) од с.Петровец, скопско пријавил дека од дома се оддалечила неговата сестра Б.С.(15).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус