недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 87
home Хроника

Исчезна 15 годишна малолетничка

Исчезна 15 годишна малолетничка

Н.М.(52) вчера попладне пријавил во полициската станица Ѓорче Петров дека на 06.12.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата 15- годишна ќерка.

Од полицијата инфомираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус