среда, 18. мај 2022. Вести денес: 179
home Хроника

Исчезна 13-годишно девојче од тетовско Глоѓи

Исчезна 13-годишно девојче од тетовско Глоѓи

С.Ш. (24) од село Глоѓи, тетовско, вчера пријавил дека истиот ден околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 13-годишна сестра.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус