сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Исчезна 13-годишно девојче од Штип

Исчезна 13-годишно девојче од Штип

Во 03,00 часот во СВР Штип 46-годишниот Д.Д.од Штип пријавил дека истиот ден околу 02,00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 13- годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус