вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 68
home Хроника

Исчезна 11- годишно момче од Прилеп, го нема од саботата

Исчезна 11- годишно момче од Прилеп, го нема од саботата

Во саботата, на 11.08.2018 година во 23.30 часот во Полициската станица Прилеп, А.С. (55) од Прилеп пријавил дека истиот ден околу 15.00 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот 11-годишен син.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.