сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Инцидент вечерва во Тафталиџе- најверојатно имало и пукање (ФОТО)

Инцидент вечерва во Тафталиџе- најверојатно имало и пукање (ФОТО)
КУРИР

Инцидент се случил вечерва во скопско Тафталиџе, дознава КУРИР.

Според првичните и неофицијални информации на КУРИР, имало пукање, а од нашите фотографии може да се забележи дека на местото на настанот има и возило на Брза помош.

Од МВР за КУРИР, потврдуваат дека имало некаков инциден, но повеќе детали најавија за подоцна.

ФОТО: КУРИР

Коронавирус