петок, 9. декември 2022. Вести денес: 44
home Хроника

Хорор во виничко: Се обидел да силува малолетничка додека ги напасувала овците

Хорор во виничко: Се обидел да силува малолетничка додека ги напасувала овците

Триесет и шест годишна жена од виничко село вчера пријавила дека пед два дена во периодот од 14.00 до 14.30 часот во атар на селото, додека нејзината 16 годишна ќерка ги напасувала овците, непознато лице се обидело да ја силува.

Девојчето успеало да се ослободи и побегнало кон семејната куќа.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Qatar 2022