петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Хроника

Хорор во скопско: Младо момче се самоуби со ловечка пушка

Хорор во скопско: Младо момче се самоуби со ловечка пушка

Дваесет и шест годишниот И.Б. вчера утрината извршил смаоубиство со ловечка пушка во една од собите во куќата каде живеел во скопско Таор.

Извршен е увид на местото на настанот.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е предадено на Институтот за судска медицина за обдукција.

Локални избори 2021