сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 63
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Хорор во Скопје: И влегол дома додека спиела и се обидел да ја силува

Хорор во Скопје: И влегол дома додека спиела и се обидел да ја силува

Маж влегол во денот на скопјанка и се обидел да ја силува, но за среќа не успеал.

Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица„Киро Фетак“ во Скопје, непознато лице се обидело да изврши обљуба, но не успеало.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.