вторник, 18. мај 2021. Вести денес: 147
home Хроника

Грабеж среде бел ден во НЛБ Банка во Чаир (ВИДЕО)

Грабеж среде бел ден во НЛБ Банка во Чаир (ВИДЕО)

Грабеж среде бел ден се случил во НЛБ Тутунска банка спроти општината Чаир.

-Во моментов во експозитурата на НЛБ Банка во Чаир се наоѓа полиција која го испитува грабежот на банката, пренесува ТВ 21.

Коронавирус