понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 58
home Хроника

Гори возило кај скопската обиколница (ВИДЕО)

Гори возило кај скопската обиколница (ВИДЕО)

Моментално на обиколницата кај Скопје север забележано е опожарено возило, објави Слободен Печат.

Возилото моментално гори, а засега не се познати повеќе детали, погледнете го видеото ТУКА.

ФОТО: СЛОБОДЕН ПЕЧАТ

Коронавирус