среда, 1. декември 2021. Вести денес: 76
home Хроника

Го претепале на паркинг на Џон Кенеди во Чаир

Го претепале на паркинг на Џон Кенеди во Чаир

На 01.09.2020 во 21.11 часот во СВР Скопје, И.Ш.(28) од с.Копаница, скопско, пријавил дека на 31.08.2020 околу 13.40 часот на паркинг позади угостителски објект на ул.„Џон Кенеди“, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од Г.А.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус