четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 153
home Хроника

Го нападнале улични кучиња на улица „Македонија“

Го нападнале улични кучиња на улица „Македонија“

На 26.06.2018 година во 15:40 часот во полициската станица Центар М.Ј.(31) пријавил дека истиот ден околу 08:30 часот додека се движел со велосипед на улица „Македонија“ бил нападнат од кучиња-скитници и едно од нив го каснало во пределот на десната подколеница.

Локални избори 2021