петок, 5. март 2021. Вести денес: 3
home Хроника

Го нападнале на паркинг на фирма во индустриска зона во Ќојлија

Го нападнале на паркинг на фирма во индустриска зона во Ќојлија

Во Полициското одделение Петровец, вчера во 10.40 часот Д.Б.(67) од с.Биљановце, кумановско, пријавил дека на 05.11.2019 околу 08.00 часот на паркинг на фирма во индустриска зона во с.Ќојлија, по претходна расправија, бил физички нападнат од М.А., вработен во фирмата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус