четврток, 12. мај 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Го нападнале група кучиња на скопскиот плоштад- повредена му е потколеницата

Го нападнале група кучиња на скопскиот плоштад- повредена му е потколеницата

Вчера во 11:30 часот С.Н.(20) од Скопје, пријавил дека истиот ден на кејот на реката Вардар, пред кафулињата на плоштадот бил нападнат од група кучиња додека се возел со својот велосипед.

Од страна на лекар констатирани му се повреди на десната потколеница.

Коронавирус