четврток, 12. декември 2019. Вести денес: 88
home Хроника

Го нападнале 4 лица: Претепан скопјанец

Го нападнале 4 лица: Претепан скопјанец

Во Полициската станица Ѓорче Петров, вчера во 16.15 часот, И.А. (30) од Скопје пријавил дека на истиот ден околу 15.50 на улицата „1596“, физички бил нападнат од четири непознати лица.

Се работи на расчистување на случајот.