среда, 12. август 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Го фатиле на излегување од диско- кумановец ноќеска нападнат од две лица

Го фатиле на излегување од диско- кумановец ноќеска нападнат од две лица

Ноќеска околу 05 часот, во Полициската станица Куманово, С.Б. (30) пријавил дека околу 04.30 часот, при излегување од ноќен клуб на улицата Иво Лола Рибар, бил физички нападнат од Б.Н. и уште едно лице.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Коронавирус