вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 144
home Хроника

Гевгеличанка си го бара сопругот

Гевгеличанка си го бара сопругот

На 30.12.2018 година во Полициска станица Гевгелија, Т.В.(53) од Гевгелија пријавила дека на 29.12.2018 година околу 05,00 часот се оддалечил нејзиниот сопруг Б.Т.(56), информира МВР. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.