сабота, 14. декември 2019. Вести денес: 0
home Хроника

ФОТО: Возило излета кај рампата во Маџари, има повредени?!

ФОТО: Возило излета кај рампата во Маџари, има повредени?!

Автомобил марка „Алфа“ излета од патот кај рампата во Маџари.

Како што може да се забележи од фотографиите возилото излетало од патот и паднало во каналот.

Засега е непознато дали има повредени лица, полициски екипи се излезени на терен.