петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 61
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

ФОТО: Воз удри во автомобил кај скопско Кондово

ФОТО: Воз удри во автомобил кај скопско Кондово

Пред малку воз удри во возило кај скопското село Кондово.

Како што дознава Алсат, возачот се здобил со полесни повреди и е надвор од животна опасност, а од оваа несреќа автомобилот е речиси уништен.

Коронавирус