петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 16
home Хроника

ФОТО: Верижна сообраќајка кај „Три бисери“- се судрија „Пасат“, „Сеат Леон“ и возило на автошкола

ФОТО: Верижна сообраќајка кај „Три бисери“- се судрија „Пасат“, „Сеат Леон“ и возило на автошкола

Верижна сообраќајна несреќа се случи попладнево спроти ТЦ „Три бисери“ на булевар Јане Сандански во Аеродром.

Се судрија автомобили „Пасат“, „Сеат Леон“ и возило на автошкола.

Полицијата врши увид во моментов.

ФОТО: КУРИР

ЕУРО 2020

Македонија