недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

(ФОТО) Верижен судар во населбата Аеродром

(ФОТО) Верижен судар во населбата Аеродром

Предмалку се случи верижен судар на булеварот Србија во населбата Аеродром. На социјалните мрежи се пишува дека поради увидот колони возила чекаат за да поминат.

Засега нема информации за повредени и кои се причините за несреќата.

Извор: skopje1.mk

Коронавирус