вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 188
home Хроника

ФОТО: Вардар исфрли труп кај комплекс банки

ФОТО: Вардар исфрли труп кај комплекс банки

Труп на удавен човек лежи во водите на Вардар под мостот во близина на комплексот банки.

Екипи на Итна медицинска помош и на полицијата моментално се таму.

Коронавирус