сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 129
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа во Автокоманда, автомобил превртен на кров

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа во Автокоманда, автомобил превртен на кров

Утринава на влезот во Скопје, во населбата Автокоманда се случи тешка сообраќајна несреќа, при што автомобил со битолски регистарски ознаки се преврте на кров.

За сега се уште нема подетални информации, како дошло до несреќата и дали има повредени во истата.

Се очекува МВР да излезе со подетални информации.

Парламентарни избори 2020