недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа со мотори кај Градежен факултет во Скопје

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа со мотори кај Градежен факултет во Скопје

Тешка сообраќајка се случи во моментов кај Градежниот фкултет во Скопје.

Од сликите кои ги направи нашиот фоторепортер од самото место, може да се видат два мотори кои најверојатно се удриле еден од друг.

Екипи на МВР веднаш излегоа на лице место да извршат увид. Информации за загинати или повредени сеуште нема.

 

Парламентарни избори 2020