петок, 24. септември 2021. Вести денес: 134
home Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа се случила ноќеска на автопатот Скопје- Тетово, имало повредени

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа се случила ноќеска на автопатот Скопје- Тетово, имало повредени

Тешка сообраќајна несреќа се случила ноќеска на автопатот Скопје- Тетово, објави порталот 24 Инфо.

Според првичните неофицијални информации, сообраќајната несреќа се случила во близина на патарината.

Како што пренесува порталот, во несреќата има повредени, а повеќе детали од Министерството за внатрешни работи (МВР) се очекуваат во текот на денот.

Фотографија: 24 Инфо

Коронавирус